Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Автобусні зупинки потребують заміни

  ПІБ ініціатора: Ольховик Інна Григоріївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №8
  Дата початку збору підписів: 02.11.2017 15:43

  Суть електронної петиції

  Автобусні зупинки якими користуються шахтарі у місті в жахливому стані. Відремонтована лише одна в центрі міста, що замінила автостанцію для міжміського сполучення. В негоду людині яка очикує автобус немає де сховатись. Зупинки застаріли як морально, так і фізично, деякі з них знаходяться в аварійному стані. Необхідно демонтувати старі зупинки і встановити нові - сучасні.

  Відповідь на електронну петицію:

   

  Ольховик І.Г.

                                                                             вул.Центральна, 37

  м.Новогродівка

                    

  Шановна Інно Григоріївно!

   

           Ваша електронна петиція, яка надійшла до виконкому Новогродівської міської ради з питання заміни автобусних зупинок в м.Новогродівка, розглянута спільно з управлінням міського господарства Новогродівської міської ради.

  По суті порушеного питання повідомляємо наступне.

  З метою забезпечення належного технічного і естетичного стану зупинок громадського транспорту в м.Новогродівка проектом  «Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2018 рік» у розділі «Дорожньо-транспортний комплекс» заплановано захід «Ремонт зупинок громадського транспорту» із сумою фінансування з місцевого бюджету у розмірі             430,00 тис.грн. коштів місцевого бюджету. Зазначений захід розглядався у грудні 2017 року на постійній депутатській комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою і постійній депутатській комісії з питань бюджету, фінансів, споживчого ринку, побутового і торгівельного обслуговування.

   Реалізацію заходів з ремонту зупинок громадського транспорту в м.Новогродівка, а саме: проведення капітального і поточного ремонтів, придбання та встановлення нових зупинок планується виконати у 2018 році за умови наявності коштів в місцевому бюджеті.

            У разі незгоди з наданими роз’ясненнями і прийнятими рішеннями, Ви, у відповідності зі статтями 15, 16 Закону України «Про звернення громадян», маєте право оскаржити їх у встановленому законному порядку

   

   

   

  З повагою

  Міський голова                                                                           Л.М.Білецька

   

   

  Куліш Сергій Анатолійович 06237-3-33-43

   

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію