Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Петиція про інформаційне забезпечення громади

ПІБ ініціатора: Іллічова Лариса Анатоліївна
    Статус: На розгляді
    Петиція №5
    Дата початку збору підписів: 21.02.2017 16:09

Суть електронної петиції

В наш складний час дуже важливо мати доступ до оповіщення громади про поточні події. Цьому сприяє місцева преса, яка своєчасно і в повному обсязі говорить про поточні зміни в нашому житті. Звідки ще ми можемо дізнатися про важливих рішеннях прийнятих у нашому та сусідніх містах про перейменування вулиць і міст. До кого і коли звертатися з важливих питань. А також як ходить місцевий транспорт. Зараз утворилися важкодоступні села, де населення відчуває труднощі і брак у сповіщенні про важливі рішення. Доставка місцевих газет в ці райони дуже допоможе населенню не відчувати себе покинутими в цьому світі. Розуміючи важливість і своєчасність цієї роботи пропоную підключити до цього жителів міста. які так чи інакше пов'язані з такими селами. Це вихідці з таких сіл або жителі, які там живуть родичі. Вони можуть передавати газети у важкодоступні райони і цим дуже допомагати жителям нашого міста і громади.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію