Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про упорядочения сплат за комірне у місті Новогродівка.

ПІБ ініціатора: Богуславський Олег Петрович
    Статус: З відповіддю
    Петиція №21
    Дата початку збору підписів: 18.05.2021 12:03

Суть електронної петиції

У зв’язку з втратою чинності деяких Законів України, що мали ключове значення для мешканців Новогродівки, як користувачів електричною енергією(відміною постанови НКРЕКП№498). https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0015874-21#n40
    1.Просимо Новогродівську Міську Раду оголосити місто Новогродівка «зоною комунального лиха», що відповідає нашому сьогоднішньому стану – у першу чергу з енергопостачання.
    2. Для можливості вирішення питань по суті, що турбує кожного мешканця Міста сприяти наявності у місті усього комплексу доступних відділень інституцій де можливо було б у встановленому Законом порядку вирішення питань по суті https://www.nerc.gov.ua/?id=45172 у повному обсязі.
    3. А також сприяти можливості легалізації для можливості повноцінного проживання, щоб не порочити людський облік зі сторони Новогродівської Міської Ради, та виконавчого комітету офіційна легалізація –
    А) можливості приготування їжі в домашніх умовах – на побутових електроприладах. Та відповідної оплати електроенергії.
    Б) Підігріву води – електричних бойлерах, за відсутності іншого. Та відповідної оплати електроенергії.
    Як собствєнніка жилого фонду у місті.(рос. Официальный перевод жилого фонда под фактические условия согласно факта и Законов Украины, и не решение, недочётов за счёт карманов жителей)
    Щоб кожен мешканець мав Право на оформлення та сплату комірного, у даному випадку – за електроенергію, відповідно до соціальних норм проживання в Україні та її Законодавства https://odessa-life.od.ua/article/normy-potreblenija-kommunalki-dlja-lgotnikov-i-subsidiantov-kak-sjekonomit

Відповідь на електронну петицію:

Богуславський Олег Петрович

вул.Мічуріна, буд.14, кв.67,

м.Новогродівка,

Донецька область

e-mail: victoria_zaro_svoj@ukr.net

Шановний пане Олеже!

Ваша електрона петиція з питання упорядочения сплат за комірне у місті Новогродівка, яка не набрала необхідну кількість голосів,  розглянуто виконком Новогродівської міської ради спільно з управлінням міського господарства Новогродівської міської ради.

По суті порушеного питання повідомляємо наступне.

Згідно статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

На Ваше звернення стосовно оплати за комірне в частині оплати за послуги електропостачання повідомляємо, що з приводу  встановлення постановою                 Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року №1325 фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів, Новогродівська міська рада, як законний представник інтересів територіальної громади, який здійснює повноваження в її інтересах та несе перед нею відповідальність, зверталася до народного депутату України Морозова В.В. з проханням ініціювати розгляд Кабінетом Міністрів України питання про повернення пільгового тарифу на оплату за використану електроенергію в опалювальному періоді для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

Враховуючи звернення від органів місцевого самоврядування з питання зменшення ціни/тарифів для населення за спожиту електроенергію, народні депутати України ініціювали затвердження Верховною Радою України заходів, спрямованих на соціальний захист населення.

Але, Верховна Рада України спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не підтримали  повернення пільгового тарифу і залишила ціну на електроенергію для населення з 1 квітня на              рівні 1,68 грн.

З метою недопущення зниження рівня соціального захисту та вирішення питання щодо можливості отримання житлових субсидій, пропонуємо звернутися до Новогродівського міського управлінням соціального захисту населення.

У разі незгоди з даними роз’ясненнями, у відповідності статті 15 Закону України    «Про звернення громадян», Ви маєте право оскаржити їх у встановленому законом порядку.

Новогродівський

міський голова                                                                                          Олександр  ШЕВЧЕНКО

Олег Жужман

Тетяна Ковратко 06237-3-33-43